forshare
02 بهمن 1401 - 10:39

خدمات رسانی ۳۰ تیم عملیاتی برق در مناطق زلزله زده خوی

ارومیه - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: ۳۰ اکیپ از نیروهای شرکت توزیع نیروی برق استان در حال خدمات رسانی در مناطق زلزله زده خوی هستند.

طاهر کیامهر در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت شبکه برق مناطق زلزله زده، اظهارکرد: در پی وقوع زمین لرزه ۵.۴ریشتری در شهرستان خوی تعدادی از روستاهای این شهرستان خسارت دید و تیم‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده این شهرستان حضور یافتند.

وی ادامه داد: ۳۰ اکیپ از نیروهای شرکت توزیع نیروی برق استان برای خدمات رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی در مناطق آسیب دیده از لحظات ابتدایی در حال فعالیت هستند و تمامی اکیپ های عملیاتی شهرهای معین نیز در حالت آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت نیاز به محل اعزام شوند.

وی اضافه کرد: فعالیت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در زلزله اخیر در دو بخش انجام شد که روز اول شناسایی محل‌های آسیب دیده و رفع قطعی‌های احتمالی حاصل از خسارات بود که طی ۲ ساعت پس از وقوع زلزله اقدامات لازم اجرا و مشکلات قطعی‌های ایجاد شده رفع شد.

کیامهر افزود: در بخش دوم برق رسانی به کمپ‌ها و مکان‌های اسکان موقت اضطراری صورت گرفت و هم اکنون با تلاش اکیپ‌های عملیاتی شرکت توزیع، برق محل استقرار اسکان موقت دارای کیفیت مناسب و در دسترس است و در حال حاضر نیز اکیپ‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم در حالت آماده باش کامل قرار دارند تا مردم این مناطق دغدغه و مشکلی از بابت تامین برق نداشته باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: همچنین بنا به دستور مقام عالی وزارت نیرو تمامی مدیران صنعت برق تا پایداری کامل شرایط منطقه در کنار مردم حضور خواهند داشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 989932